Reittiehdotukset

13:26
13:27
 Tapiola
M1
13:42
15 min
850 m
13:25
13:35
 Tapionaukio
551
13:44
19 min
700 m
13:30
13:31
 Tapiola
M2
13:46
15 min
850 m