Reittiehdotukset

03:50
03:53
 Sörnäinen (M)
615
04:21
31 min
1.7 km
04:21
04:25
 Sörnäinen (M)
615
04:52
31 min
1.7 km
05:00
05:05
 Sörnäinen (M)
1
05:21
21 min
600 m