Reittiehdotukset

:
13:25
13:30
 Sörnäinen (M)
1
13:46
21 min
600 m
13:28
13:33
 Sörnäinen (M)
8
13:54
25 min
350 m
13:42
13:47
 Sörnäinen (M)
8
14:02
20 min
350 m