Reittiehdotukset

13:27
13:30
 Ruoholahti (M)
8X
13:39
12 min
550 m
13:26
13:27
 Ruoholahti
M2
13:41
14 min
900 m
13:40
13:43
 Ruoholahti (M)
8X
13:52
11 min
550 m