Reittiehdotukset

12:48
12:49
 Rautatientori
M1
 Vuosaari (M)
90
13:22
33 min
350 m
12:40
12:41
 Rautatientori
M1
 Vuosaari (M)
819
13:21
41 min
600 m
12:33
12:34
 Rautatientori
M1
 Vuosaari (M)
90
13:07
34 min
350 m