Reittiehdotukset

13:27
13:28
 Rautatientori
738K
14:38
1 h 10 min
10 m
14:04
14:06
 Rautatientori
633
15:14
1 h 9 min
100 m
14:38
14:39
 Rautatientori
738
15:32
53 min
10 m