Reittiehdotukset

Kulkumuoto
:
13:27
13:31
 Lasipalatsi
2
13:39
12 min
500 m
13:24
 
13:42
18 min
1.2 km
13:31
13:35
 Lasipalatsi
1
13:43
12 min
500 m