Reittiehdotukset

13:21
13:25
 Rautatientori
M2
13:56
35 min
1.9 km
13:24
13:28
 Rautatientori
M1
14:00
36 min
1.9 km
13:28
13:32
 Rautatientori
M2
 Keilaniemi (M)
555
14:02
34 min
1.1 km