Reittiehdotukset

13:27
13:32
 Rautatientori
M2
13:46
19 min
800 m
13:31
13:36
 Rautatientori
M1
13:49
18 min
800 m
13:35
13:40
 Rautatientori
M2
13:53
18 min
800 m