Reittiehdotukset

13:26
13:29
 Helsinki
E
 Pasilan asema
506
13:46
20 min
500 m
13:25
13:28
 Helsinki
P
13:48
22 min
1.1 km
13:25
13:30
 Lasipalatsi
2
13:50
24 min
400 m