Reittiehdotukset

:
13:34
13:36
 Helsinki
Z
14:11
37 min
750 m
13:26
13:31
 Helsinki
K
14:13
47 min
950 m
13:53
13:56
 Helsinki
R
14:28
34 min
750 m