Reittiehdotukset

Kulkumuoto
:
13:23
 
13:39
15 min
1000 m
13:29
13:37
 Pasilan asema
551
13:40
11 min
550 m
13:39
13:45
 Pasilan asema
506
13:48
9 min
350 m