Reittiehdotukset

:
13:27
13:30
 Kuoppatie
623
 Sörnäinen
M2
14:33
1 h 6 min
1.2 km
13:55
13:58
 Kuoppatie
623
 Sörnäinen
M2
15:03
1 h 8 min
1.2 km
14:00
14:07
 Simonkyläntie
662TZ
 Kamppi
M1
15:06
1 h 5 min
1.2 km