Reittiehdotukset

03:32
03:36
 Malmin asema
74N
03:56
24 min
450 m
03:47
03:51
 Malmin asema
79N
04:15
28 min
450 m
03:57
04:01
 Malmin asematie
77N
04:27
30 min
450 m