Reittiehdotukset

13:34
13:36
 Kaurakaski
157
 Matinkylä
M1
14:18
44 min
1.1 km
13:26
13:28
 Latokaski
542
 Merenkulkija
124
 Pohjantie (M)
111
14:29
1 h 3 min
300 m
13:36
13:38
 Kaskenpolttaja
542
 Espoo
U
 Leppävaaran asema
550
14:29
53 min
700 m