Reittiehdotukset

13:26
13:48
 Rautatientori
739
14:09
43 min
2 km
13:35
13:55
 Rautatientori
71
14:15
40 min
1.4 km
13:45
14:05
 Rautatientori
71
14:22
37 min
1.4 km