Reittiehdotukset

22 min
1.1 km
09:27
09:36
 Aalto-yliopisto
M2
09:49
19 min
950 m
09:30
09:43
 Kemisti
550
09:50
17 min
850 m
09:35
09:47
 Alvar Aallon puisto
551
09:52