Reittiehdotukset

24 min
1.2 km
09:26
09:37
 Innopoli
550
09:50
24 min
1.2 km
09:36
09:47
 Innopoli
550
10:00
24 min
1.2 km
09:46
09:57
 Innopoli
550
10:10