Reittiehdotukset

03:33
03:55
 Karhusaarensolmu
146N
04:06
33 min
1.9 km
03:48
04:10
 Karhusaarensolmu
147N
04:21
33 min
1.9 km
04:03
04:25
 Karhusaarensolmu
146N
04:36
33 min
1.9 km