Reittiehdotukset

13:24
13:29
 Kamppi
M1
13:42
18 min
450 m
13:28
13:33
 Kamppi
M2
13:46
18 min
450 m
13:32
13:37
 Kamppi
M1
13:49
17 min
450 m