Reittiehdotukset

03:30
03:32
 Kampintori
23N
03:37
7 min
250 m
03:42
03:45
 Kampintori
23N
03:52
10 min
250 m
03:57
04:00
 Kampintori
23N
04:06
9 min
250 m