Reittiehdotukset

:
13:26
13:30
 Hki linja-autoasema
643
13:43
17 min
550 m
13:28
13:30
 Kamppi
70
13:52
24 min
450 m
13:36
13:40
 Hki linja-autoasema
665A
13:53
17 min
550 m