Reittiehdotukset

Kulkumuoto
:
13:26
13:27
 Saukonpaasi
8
 Ruoholahti
M1
13:46
20 min
450 m
13:33
13:34
 Saukonpaasi
9
13:50
17 min
150 m
13:43
13:44
 Saukonpaasi
9
13:58
14 min
150 m