Reittiehdotukset

13:26
13:37
 Kamppi
M1
13:56
30 min
1.4 km
13:30
13:41
 Kamppi
M2
14:00
30 min
1.4 km
13:33
13:44
 Kamppi
M1
14:04
31 min
1.4 km