Reittiehdotukset

:
13:35
13:39
 Espoo
E
 Elielinaukio
322
14:25
50 min
1.2 km
13:36
13:40
 Espoon asema
245A
 Lommila
280
14:30
54 min
1.3 km
13:58
14:00
 Espoon asema
213
14:49
51 min
900 m