Reittiehdotukset

Kulkumuoto
:
13:29
13:30
 Arabianranta
6T
 Sörnäinen
M2
14:19
49 min
1.1 km
13:33
13:34
 Arabianranta
8
 Sörnäinen
M1
14:23
49 min
1.1 km
13:39
13:40
 Arabianranta
6T
 Sörnäinen
M2
14:27
47 min
1.1 km