Reittiehdotukset

13:27
13:36
 Lentoasema
I
 Rautatientori
M1
14:36
1 h 9 min
1.6 km
13:33
13:41
 Lentoasema
P
 Rautatientori
M1
14:41
1 h 8 min
1.6 km
13:37
13:45
 Lentoasema
I
 Huopalahden asema
552
14:42
1 h 5 min
1.2 km