Reittiehdotukset

13:23
13:24
 Lentoasema
I
14:11
48 min
950 m
13:30
13:31
 Lentoasema
P
14:15
45 min
1 km
13:33
13:34
 Lentoasema
I
14:21
48 min
950 m