Reittiehdotukset

13:24
13:25
 Lentoasema
I
 Huopalahden asema
552
14:25
1 h 1 min
500 m
13:30
13:31
 Lentoasema
P
 Pasilan asema
551
14:27
57 min
700 m
13:34
13:35
 Lentoasema
I
 Rautatientori
M1
14:34
1 h 0 min
900 m